Mailgun (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: list
pl: lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: settings
pl: ustawienia

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Mail
pl: Poczta

en: Created
pl: Utworzono

en: Create
pl: Utwórz

en: To
pl: Do

en: Address
pl: Adres

en: Send
pl: Wyślij

en: Members
pl: Członkowie

en: here
pl: tutaj

en: Everyone
pl: Każdy

en: List name
pl: Nazwa listy

en: About
pl: O stronie

en: Subscribed
pl: Dodane do subskrypcji

en: Europe
pl: Europa

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Send test email
pl: Wyślij testowy e-mail

en: Use theme
pl: Użyj szablonu

en: Format filter
pl: Filtr formatów

en: dashboard
pl: kokpit
