Mailing List (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Description
bg: Описание

en: Explanation or submission guidelines
bg: Пояснения или инструкции при подаване на материала

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Email
bg: Е-поща

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Authored by
bg: Написано от

en: Send
bg: Изпрати

en: Your email
bg: Твоят мейл

en: Language code
bg: Код на език

en: Add subscription
bg: Добави абонамент
