Mailing List (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Explanation or submission guidelines
eo: Klarigoj aŭ notoj pri submetado

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Send
eo: Sendu

en: @count weeks
eo: @count semajnoj

en: Language code
eo: Lingva kodo
