Mailing List (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: List
is: Listi

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Description
is: Lýsing

en: Explanation or submission guidelines
is: Útskýring eða leiðbeiningar um innsetningu

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Updated
is: Uppfært

en: Mail
is: Póstur

en: Email
is: Netfang

en: Active
is: Virkt

en: Block
is: Blokk

en: Authored by
is: Höfundur

en: Send
is: Senda

en: Owner
is: Eigandi

en: Date created
is: Dags stofnað

en: 1 week
is: 1 vika

en: @count weeks
is: @count vikur

en: @count years
is: @count ár

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Confirmed
is: Staðfest

en: Date changed
is: Dags breytt
