Mailing List (8.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
