Mailing List (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
