Mailing List (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Explanation or submission guidelines
ne: वर्णन वा दाखिलाका मार्गदर्शनहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Mail
ne: पत्र

en: Email
ne: ईमेल

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Authored by
ne: लेखक

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Language code
ne: भाषा संकेत
