Mailing List (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Explanation or submission guidelines
th: คำอธิบายหรือคำแนะนำในการเขียน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: Email
th: อีเมล

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Send
th: ส่ง

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Edit URL
th: แก้ไข URL

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง
