Mailing List (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Explanation or submission guidelines
ku: دەربارە یان ڕێنمایی پێشکەشکردن/بڵاوکردنەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Send
ku: بینێره‌

en: Owner
ku: خاوەن

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
