Mailing List (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Description
ca: Descripció

en: Explanation or submission guidelines
ca: Explicació o directrius de l'enviament

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Mail
ca: Correu

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: 1 year
ca: 1 any

en: Send
ca: Enviar

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Owner
ca: Propietari

en: Your email
ca: El vostre correu electrònic

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Result
ca: Resultat

en: Changed
ca: Canviat

en: Date created
ca: Data creada

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: @count months
ca: @count mesos

en: @count years
ca: @count anys

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Email addresses
ca: Adreces de correu electrònic

en: Mailing list
ca: Llista de correu

en: Add subscription
ca: Afegeix subscripció

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ca: Nom llegible-per-la-màquina no vàlid. Introduïu un nom diferent de %invalid.

en: - any -
ca: - qualsevol -

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom únic llegible-per-la-màquina que contingui lletres, números i guions baixos.

en: %recipient is an invalid email address.
ca: %recipient és una adreça de correu electrònic invàlida.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
