MailjetAPI (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Message
nl: Bericht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Send
nl: Versturen

en: About
nl: Over

en: Test mode
nl: Testmodus
