MailjetAPI (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Mail
uk: Пошта

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Send
uk: Надіслати

en: logs
uk: журнали

en: About
uk: Про модуль

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Reply-To
uk: Зворотна адреса
