MailjetAPI (8.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
