MailjetAPI (8.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fil: Paksa

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay
