MailjetAPI (8.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Mail
ur: مراسلہ
