MailjetAPI (8.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Mail
gl: Correo-e

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Send
gl: Enviar

en: logs
gl: rexistros

en: About
gl: Información
