MailjetAPI (8.x-1.0-beta8) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Cancel
de: Abbrechen

en: None
de: Keine

en: Message
de: Benachrichtigung

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Settings
de: Einstellungen

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Mail
de: E-Mail

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: Send
de: Senden

en: logs
de: Protokolle

en: About
de: Über

en: Test mode
de: Testmodus

en: Reply-To
de: Antwort an

en: Send test email
de: Test E-Mail senden

en: Use theme
de: Theme verwenden

en: Format filter
de: Format-Filter

en: Informations
de: Informationen

en: Embed image
de: Bilder einbetten
