MailjetAPI (8.x-1.0-beta8) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Mail
fi: Sähköposti

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Send
fi: Lähetä

en: logs
fi: logit

en: About
fi: Tietoja

en: Test mode
fi: Testi-tila
