MailjetAPI (8.x-1.0-beta8) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Mail
he: מייל

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Send
he: שלח

en: About
he: אודות
