MailjetAPI (8.x-1.0-beta8) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Send
th: ส่ง

en: About
th: เกี่ยวกับ
