MailjetAPI (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Send
eo: Sendu
