MailjetAPI (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Mail
et: E-post

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Send
et: Saada

en: About
et: Programmist
