MailjetAPI (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Mail
ru: Почта

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Send
ru: Отправить

en: logs
ru: Журнал

en: About
ru: Информация

en: Test mode
ru: Тестовый режим
