MailjetAPI (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: None
km: គ្មាន

en: Message
km: សារ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Send
km: ផ្ញើ

en: About
km: អំពី
