MailjetAPI (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: To
ne: लाई

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
