Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Body
it: Corpo

en: delete
it: elimina

en: Subject
it: Oggetto

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Header
it: Intestazione

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Clear
it: Cancella

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Clear log
it: Azzera il registro

en: Uses
it: Usa

en: Delete link
it: Link elimina

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale

en: Reply to
it: Rispondi a
