Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: delete
kk: Өшіру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
