Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Mail
mn: Шуудан

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
