Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Date
ps: نيټه

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: To
ps: ته

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
