Maillog / Mail Developer (8.x-1.0-beta1) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Date
se: Dáhton

en: Mail
se: E-boasta

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: About
se: Birra
