Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Body
af: Teks

en: delete
af: verwyder

en: Subject
af: Onderwerp

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Mail
af: E-pos

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
