Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Body
am: አካል

en: delete
am: ሰርዝ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Date
am: ቀን

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Page
am: ገጽ

en: Header
am: ራስጌ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Clear
am: አጥራ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
