Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: delete
be: выдаліць

en: Subject
be: Тэма

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Mail
be: Пошта

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Header
be: Загаловак

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку
