Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: delete
bg: изтрий

en: Subject
bg: Тема

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Clear
bg: Изчисти

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
