Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: Subject
et: Teema

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: #
et: nr

en: Mail
et: E-post

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Header
et: Päis

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Clear
et: Tühjenda

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
