Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: delete
fi: poista

en: Subject
fi: Aihe

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Mail
fi: Sähköposti

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Header
fi: Ylätunniste

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Log emails
fi: Kirjaa lähetetyt uutiskirjeet lokiin

en: About
fi: Tietoja

en: Clear log
fi: Tyhjennä loki

en: Uses
fi: Käyttää

en: Delete link
fi: Poistolinkki

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä

en: Reply to
fi: Vastaa
