Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (23 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Subject
hi: विषय

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Mail
hi: मेल

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Apply
hi: लागू करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
