Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Subject
lt: Tema

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Mail
lt: Paštas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Header
lt: Antraštė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Clear
lt: Išvalyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Log emails
lt: Registruoti el. pašto pranešimus

en: About
lt: Apie

en: Clear log
lt: Išvalyti žurnalą

en: Uses
lt: Naudoja

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
