Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: From
my: မှ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
