Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Body
pl: Treść

en: delete
pl: usuń

en: Subject
pl: Tytuł

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Mail
pl: Poczta

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Header
pl: Nagłówek

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Clear
pl: Wyczyść

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Log emails
pl: Loguj e-maile

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Clear log
pl: Wyczyść dziennik

en: Uses
pl: Używa

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Reply to
pl: Odpowiedz
