Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: delete
sl: izbriši

en: Subject
sl: Zadeva

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
