Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: delete
sv: radera

en: Subject
sv: Ämne

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Mail
sv: E-post

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Header
sv: Sidhuvud

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Clear
sv: Rensa

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Log emails
sv: Logga e-post

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Clear log
sv: Rensa logg

en: Uses
sv: Använder

en: Delete link
sv: Radera länk

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Reply to
sv: Svara på
