Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: delete
tr: sil

en: Subject
tr: Konu

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Mail
tr: Posta

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Header
tr: Üst bilgi

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Clear
tr: Temizle

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Delete link
tr: Bağlantıyı sil

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
