Maillog / Mail Developer (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Body
ur: متن

en: delete
ur: حذف کریں

en: Subject
ur: موضوع

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
