Maillog / Mail Developer (obsolete) (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Body
ar: المتن

en: delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: All
ar: الكل

en: Header
ar: الترويسة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Clear
ar: مسح

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Delete link
ar: رابط الحذف
