Maillogger (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Apply
af: Pas toe
