Maillogger (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Clear
is: Hreinsa

en: Apply
is: Virkja
