Maillogger (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Custom
ru: Собственная

en: Clear
ru: Очистить

en: Apply
ru: Применить

en: Clear log
ru: Очистить журнал

en: subject
ru: тема
