Maillogger (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Custom
da: Tilpasset

en: Clear
da: Ryd

en: To Date
da: Til-dato

en: Apply
da: Udfør

en: Clear log
da: Ryd log
