Maillogger (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Custom
fi: Oma

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Apply
fi: Käytä

en: Clear log
fi: Tyhjennä loki
